Εκ του Ιερού Προσκυνηματικού Ναού Αγίων Αναργύρων Τρικάλων ανακοινώνεται ότι με την ευκαιρία της εορτής του Αγίου Ανδρέου του Πρωτοκλήτου την Παρασκευή 29 Νοεμβρίου, θα τελεσθεί η καθιερωμένη Ιερά Αγρυπνία από ώρα 8:30 έως 12:15 βραδινή με αρτοκλασία και Θείο Κήρυγμα.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.