Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο εδώλιο θα καθίσει ένας 74χρονος ιερέας, ο οποίος πυροβόλησε με καραμπίνα και σκότωσε τον σκύλο του στην Αίπεια Μεσσηνίας.
Σύμφωνα με τα όσα έγιναν αγνωστά ο ιερέας έδεσε το ζώο σε δέντρο και το σκότωσε γιατί, όπως υποστηρίζει, δεν ήθελε να υποφέρει έναν μαρτυρικό θάνατο από καλαζάρ.
Το φρικιαστικό θέαμα κατέγραψε σε βίντεο γείτονας του και στη συνέχεια το παρέδωσε στην Αστυνομία.