Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ο τελευταίος εντός έδρας αγώνας των Ικάρων Τρικάλων για την φετινή σεζόν, δεν έφερε και το ροζ φύλλο καθώς οι παίκτες του Γρηγόρη Γιασσάρη, αν και πάλεψαν ως το τέλος, έχασαν με 78-82.
Πλέον για τους “κιτρινόμαυρους” μένει το ματς της τελευταίας αγωνιστικής κόντρα στον Αίολο/Γόμφοι στο Δημοτικό Κλειστό των Τρικάλων.
Τα δεκάλεπτα: 20-23, 42-48, 60-62, 78-82.
Ίκαροι Τρικάλων: (Γιασσάρης) Τσιαβές 19, Φρύδας, Παπαχρήστος 20(2), Κατσαρές 11(1), Κάδρας 12(10 ριμπ), Μπουργανός 6(1), Τριανταφύλλου, Κατσίμπας, Αμβράζης 10 (10 ριμπ), Τσάκαλος.