Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Για 5η συνεχόμενη ημέρα τα Τρίκαλα από την πρωινή λιακάδα στην μεσημεριανή καταιγίδα.
Συνεχίζεται το «σκωτσέζικο ντους» στα Τρίκαλα για 5η μέρα σχετικά με τις καιρικές συνθήκες.
Από τις καλοκαιρινές καιρικές συνθήκες τα πρωινά, το μεσημέρι έρχονται οι καταιγίδες με την σημερινή να είναι η πιο ισχυρή που έχει πλήξει την πόλη των Τρικάλων το τελευταίο 5ήμερο.