Άλλη μια ήττα για τις κορασίδες αυτή τη φορά στη Λάρισα από τον Φιλαθλητικό Λαρισαίο με 3-0 σετ. Έτσι τώρα θα πρέπει να κάνει μια νίκη σε δύο αγώνες που απομένουν για να δώσει στην κατηγορία.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.