Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε Σώμα το νέο Δ.Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Τρικάλων.
Από τη Διοίκηση του Εμπορικού Συλλόγου Τρικάλων γνωστοποιήθηκε η σύνθεση του νέου Δ.Σ. που προέκυψε από τις πρόσφατες αρχαιρεσίες και συγκροτήθηκε σε Σώμα ως εξής:
Πρόεδρος: Χρήστος Μπλουγούρας
Αντιπρόεδρος- Δημοσίων Σχέσεων: Αθανάσιος Φαλτάκας
Αντιπρόεδρος: Χρήστος Κόκκας
Γ. Γραμματέας: Στυλιανός Κούτσιας
Αναπλ. Γ. Γραμματέας: Κων/νος Κέμος
Οικονομικός Επόπτης: Αθανάσιος Ντέλλας
Μέλος: Γιάννα Κωνσταντινίδου