Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ο Χρήστος Φερεντίνος ήταν τελικά ο …εκλεκτός και η επιλογή της Περιφέρειας Θεσσαλίας για την προβολή του ΕΣΠΑ.
Σε εκτός… Θεσσαλίας επιλογή, προχώρησε η Περιφέρεια Θεσσαλία για την προβολή του ΕΣΠΑ.
Σε συνεργασία με την Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης ΕΣΠΑ Θεσσαλίας, ξεκίνησαν δράσεις και εκπαιδευτικά παιχνίδια για μαθητές στην Λάρισα στους οποίους προσφέρθηκαν αναμνηστικά δώρα και γεύμα στο τέλος της ημερήσιας αυτής δραστηριότητας.
Προφανώς ο κ. Φερεντίνος θα κάνει καλά …Χριστούγεννα σε αντίθεση με όσους … Θεσσαλούς διεκδίκησαν την θέση του…