Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ένα ατέλειωτο μποτιλιάρισμα και πολύ εκνευρισμός, ήταν το αποτέλεσμα χθες το βράδυ στην Καρδίτσα.
Εξαιτίας δράσης της «Εβδομάδας Κινητικότητας», η πόλη …βραχυκυκλώθηκε και έγινε το …έλα να δεις με οδηγούς οχημάτων που επιχειρούσαν να …απεγκλωβιστούν «καβαλώντας» πεζοδρόμια, μπαίνοντας σε μονόδρομους και κάνοντας παράνομες αναστροφές…
Τα …κορναρίσματα δημιούργησαν πανδαιμόνιο στην πόλη σε ώρα αιχμής της λειτουργίας της πόλης.
Καλές οι δράσεις αυτές αλλά πάνω από όλα χρειάζονται σχεδιασμό και στην Καρδίτσα απουσίαζε παρά τις …συσκέψεις που είχαν προηγηθεί…