Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθησαν, χθες το μεσημέρι στην Καρδίτσα, από αστυνομικούς της O.Π.Κ.Ε. Καρδίτσας, δύο άτομα, ένας 36χρονος και μία 40χρονη.
Οι συλληφθέντες κατελήφθησαν να κατέχουν μικροποσότητα ναρκωτικών δισκίων, χωρίς την απαιτούμενη ιατρική συνταγή.
Επιπλέον, όπως εξακριβώθηκε, σε βάρος του 36χρονου εκκρεμεί απόφαση του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Λάρισας με ποινή φυλάκισης έξι μηνών, για το αδίκημα της κλοπής.