Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθη, χθες το απόγευμα στην Καρδίτσα, από αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ. Καρδίτσας, ένας 26χρονος.
Ο νεαρός εισήλθε στον Ιερό Ναό Κοίμησης της Θεοτόκου και αφαίρεσε χρηματικό ποσό. Στην κατοχή του 26χρονου βρέθηκε και κατασχέθηκε μέρος του αφαιρεθέντος χρηματικού ποσού, το οποίο αποδόθηκε στο νόμιμο δικαιούχο.