Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Μια ταινία με πάθος, με χρήμα, με σασπένς.
Μια ταινία για κάθε άνθρωπο και φίλο του κινηματογράφου, που την περίμενε από πέρυσι.
Μια ταινία για τη ζωή, την αγάπη, τον έρωτα, το ποτό, το «τσιγάρο στοπ».
Επιτέλους, φέτος, σε πρώτη προβολή, η Κινηματογραφική Λέσχη Τρικάλων παρουσιάζει την ταινία «Η φλουροαναζήτηση»
Υπόθεση
Μια πίτα κινείται απειλητικά προς τα μέλη της Λέσχης. Απειλεί κάθε έναν με μια μεγάλη δαγκωνιά. Απειλεί το είναι του, τον νέο χρόνο, τις προβολές… Μέχρι που για κάποιον λόγο (που δεν σας λέμε) κάτι γίνεται (που δεν σας λέμε) και κάποιος εμφανίζεται (που δεν σας λέμε) και η πίτα κάτι παθαίνει (που δεν σας λέμε)
Αμα θέλετε να μάθετε τα της πίτας, ελάτε στο καφέ μπαρ Gioconda (Ερμού και Υψηλάντου 1, στα μανάβικα), από τις 9:30 το βράδυ της Παρασκευής 19 Ιανουαρίου.
Για να δούμε τι θα δείτε….
Από το ΔΣ