Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Κλειστή θα παραμείνει από αύριο το βράδυ και για μερικές ώρες η οδός Θήρας.
Στον δρόμο θα γίνουν εργασίας για την εφαρμογή απόφασης του Δημοτικού Συμβουλίου για επέκταση της λωρίδας κίνησης των ασθενοφόρων για το Νοσοκομείο Τρικάλων.
Η οδός Θήρας θα παραμείνει κλειστή από Δευτέρα 9/10 στις 10 το βράδυ μέχρι 20/10 στις 3 το μεσημέρι, στο τμήμα της από την οδό Ρόδου μέχρι την οδό Αρριανού.
Η κυκλοφορία θα διεξάγεται από παρακαμπτήριους δρόμους και σύμφωνα με τις υποδείξεις της Τροχαίας.
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων