Ο Δήμος Τρικκαίων ενημερώνει ότι η μικρή και η μεγάλη πισίνες στο Δημοτικό
Κολυμβητήριο θα παραμείνουν κλειστή το τριήμερο 16, 17, 18 Μαρτίου 2023 (Πέμπτη,
Παρασκευή και Σάββατο), λόγω εργασιών συντήρησης. Θα λειτουργήσουν κανονικά από τη
Δευτέρα 20 Μαρτίου 2023.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.