Μια ομάδα συναγωνιστών και φίλων της νέας δημοτικής κίνησης η “ΑΜΕΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ”, με τον υποψήφιο δήμαρχο Φαρκαδόνας Χρήστο Σταμόπουλου συμμετέχουν στις εκδηλώσεις χορευτικών τμημάτων του πολιτιστικού συλλόγου Κρήνης το Σάββατο 13-08-2022.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.