Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σαν …άνθρωπος του Θεού δεν θα μπορούσε να λείψει από την Χειροτονία του Σεβασμιότατου Μητροπολίτου Σταγών και Μετεώρων κ. Θεοκλήτου
Ο λόγος για τον Αντιπεριφερειάρχη Τρικάλων Χρήστο Μιχαλάκη, ο οποίος συνοδευόμενος από τον Διευθυντή της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων Γιώργο Καρανάσιο παρακολούθησαν τη Θεία Λειτουργία και Χειροτονία του Σεβασμιότατου Μητροπολίτου Σταγών και Μετεώρων κ. Θεοκλήτου.