Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο ουδέτερο Κλειστό του Παλαμά και έχοντας ήδη κατακτήσει το πρωτάθλημα στον 2ο όμιλο της Β’ΕΣΚΑΘ και την άνοδο στην Α2 ΕΣΚΑΘ, ο Κρόνος Τρικάλων αντιμετώπισε τον Λέοντα Τυρνάβου για τον τίτλο του υπερπρωταθλητή της κατηγορίας.
Οι παίκτες του Κώστα Θάνου ηττήθηκαν με 60-73 αλλά παρά την ήττα ολοκλήρωσαν την σεζόν με απόλυτη επιτυχία.
Κρόνος Τρικάλων: (Θάνος) Μπαρσακης, Ντονας, Δουρακης, Παπαγιάννης, Μαρινάκης, Σιαφακας, Κοντοβουνησιος, Ελευθεριάδης, Μάρκος, Χλωρός, Παπαναστασίου, Αργυροπουλος