Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η δεύτερη αγωνιστική ημερίδα του πρωταθλήματος Λάρισας στις εγκαταστάσεις του Super Bowl με 18 παίχτες να παίρνουν θέση στα τραπέζια με τα κουπάκια τους. Νικητές ημέρας Γεώργιος Παπακωνσταντίνου, Κωνσταντίνος Μιχαλόπουλος.
*Το πρωτάθλημα φέτος διεξάγεται με μορφή ’round robin’, όπου όλοι θα παίξουν με όλους 3 ματς στην διάρκεια της χρονιάς.
Οι συναντήσεις γίνονται κάθε Πέμπτη στις 20:00 και υπάρχει ευέλικτο χρονοδιάγραμμα με δυνατότητα συνάντησης και σε ώρες και ημέρες που μας βολεύουν για την ολοκλήρωση των παιχνιδιών.
Οι εγγραφές συνεχίζονται μέχρι 1/11