Με 62 Τρικαλινούς ο …«Ευκλείδης»

Τα αποτελέσματα του 78ου Πανελλήνιου μαθητικού διαγωνισμού «Ο Θαλής» στα Μαθηματικά.

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα της Α΄ φάσης του 78ου Πανελλήνιου Μαθητικού διαγωνισμού «Ο Θαλής».

Ο επόμενος διαγωνισμός «Ο Ευκλείδης» θα διεξαχθεί το Σάββατο 20 Ιανουαρίου.

Οι επιτυχόντες μαθητές του Νομού Τρικάλων είναι οι ακόλουθοι:

Β΄ Γυμνασίου
1. Αναστάσιος Αλεξανδρόπουλος (7ο)
2. Ελένη Αυγέρη (7ο)
3. Στυλιανός Θεμελής (9ο)
4. Δήμητρα Καραθάνου (Αθηνά)
5. Νικόλαος Κοντούλας (7ο)
6. Αναστάσιος Κοπάδης (1ο)
7. Λεμονιά Κουτσαμπελούλη (3ο)
8. Βασιλική Μαγκούτη (3ο)
9. Αριστέα Μπατατέγα (9ο)
10. Άννα Μπουρλιού (1ο)
11. Χριστίνα Μπουρλιού (Βαλτινό)
12. Βασιλική Ντινοπούλου (1ο)
13. Παναγιώτης Παπασπύρου (3ο)
14. Νικόλαος Πουλιανίδης (Αθηνά)
15. Στεφανία Σπάχου (Αθηνά)
16. Αποστολία-Βασιλική Τσαχρήστου (7ο)
17. Νικόλαος Τσιάνας (7ο)
18. Ευαγγελία Τσόγκα (Αθηνά)
19. Αντώνιος Τυρνενόπουλος (1ο)
20. Άγγελος Φραγκιαδουλάκης (Αθηνά)
21. Θωμάς Χάμος (7ο)

Γ΄ Γυμνασίου
22. Ειρήνη Αγγελάκη (Αθηνά)
23. Βασιλική Αρσενιάδη (7ο)
24. Φίλιππος Αυγέρης (Αθηνά)
25. Ιωάννης Γάλλος (1ο)
26. Αντώνιος Γκαραβέλλας (Αθηνά)
27. Παύλος Γκουγκάρας (Μεγαλοχώρι)
28. Ιωάννης Γούσιος (Αθηνά)
29. Θωμάς Ζώης (Αθηνά)
30. Ειρήνη-Μαρία Καββαδία (Αθηνά)
31. Ιωάννης Κομματάς (6ο)
32. Νικόλαος Κορδάς (1ο Καλαμπάκα)
33. Ευαγγελία Κούκια (Αθηνά)
34. Αθανάσιος Κύρκος (Αθηνά)
35. Γεώργιος Μισιάκας (Αθηνά)
36. Ανδρέας Μίσιος (2ο)
37. Ναταλία-Ευθυμία Μπαμπανάρα (3ο)
38. Παναγιώτης-Δημήτριος Πάσχος (2ο)
39. Ιωάννης Πατουλιώτης (3ο)
40. Λήδα Ράδου (Μουσικό)
41. Παναγιώτης Σιούτας (2ο Καλαμπάκας)
42. Αίθρα-Μαρία Ταμήλου (1ο)
43. Ελένη Τζέλιου (3ο)

Α΄ Λυκείου
44. Παναγιώτης Αρεστης (Μουσικό)
45. Αναστασία Βολιώτη (Φαρκαδόνα)
46. Ελένη Δασκάλου (3ο)
47. Ανδρέας Καρατζάς (Αθηνά)
48. Δημήτριος Κούτσιας (Αθηνά)
49. Γεώργιος Λύχος (Καλαμπάκα)
50. Γεώργιος Μόσχοβος (3ο)
51. Αναστάσιος Μπατατέγας (3ο)
52. Γεώργιος Ντινόπουλος (1ο)
53. Χρήστος Ρανταβέλας (Αθηνά)
54. Νικόλαος Ηλιόπουλος (8ο)
55. Στέφανος-Ευκλείδης Κοντοκώστας (Πύλη)
56. Αικατερίνη-Μαρία Κουτή (3ο)
57. Δημήτριος Λώλας (Αθηνά)
58. Μαριάννα Μπαμπανάρα (3ο)
59. Ευστάθιος Νταούλας (3ο)
60. Ευαγγελία Γριλανίτη (Φαρκαδόνα)
61. Απόστολος Παππάς (7ο)
62. Βασίλης Τσεπές (7ο)



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή