Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Από το «Deal» στο … «Survivor-2» η Τρικαλινή Νηπιαγωγός Αγγελική Κοκαλίτσα με παρέα στους «Μαχητές» την Γυμνάστρια Μαρίνα Πήχου
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr η 22χρονη Νηπιαγωγός και kick boxer Αγγελική Κοκαλίτσα που γνωρίσαμε στο «Deal» και θα την μάθουμε καλύτερα στο «Survivor-2», είχε δηλώσει ότι ο πατέρας της είναι από το Μεγαλοχώρι και η μητέρα της από το Νεοχώρι, θα έχει στην ομάδα των «Μαχητών» ως συμπαίχτρια την μελαχρινή Μαρίνα Πήχου κόρη του Βασίλη πρώην υπαλλήλου της Νομαρχίας Τρικάλων
Απομένει να δούμε πόσο έτοιμη είναι η Αγγελική να βγάλει knock out οποιαδήποτε αντίπαλο συναντήσει στο «Survivor-2» και αν η Μαρίνα δεν είναι τόσο εύκολος αντίπαλος…