Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
«Έβαλε το χεράκι του» ο Δήμαρχος Τρικκαίων Δημήτρης Παπαστεργίου για να βοηθήσει τις δυνάμεις δασοπυρόσβεσης στο Μεγ. Κεφαλόβρυσο.
Αν και τον δυσκόλεψε η …μπερδεμένη μάνικα, κατάφερε να την ξεδιπλώσει…
Και αφού βοήθησε στο Μεγ. Κεφαλόβρυσο, έσπευσε στην συνέχεια να συνοδεύσει το …τρακτέρ που οδηγούσε τον Toni Sfino στο πάρκο του Αι Γιώργη στο Ριζαριό.