Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθη από Αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙΑΣ της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων, 36χρονος.
Κατά τον έλεγχο των Αστυνομικών, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν, συσκευασία με μικροποσότητα χασίς, 5 ναρκωτικά χάπια χωρίς την απαιτούμενη ιατρική συνταγή και αυτοσχέδιο τσιγάρο, μείγματος καπνού και χασίς.