Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο αναπτυξιακό πρωτάθλημα πάλης που διοργάνωσε η ελληνική ομοσπονδία πάλης την περασμένη Κυριακή στον Ευρωπό Κιλκίς, αγωνίστηκαν 3 αθλητές του Α.Σ. Τρικάλων, οι οποίοι πέραν των μεταλλίων που κατέκτησαν, Χρυσό Ευαγγελία Καζάλα, Χρυσό Απόστολος Τσιόβολος και χάλκινο Γρηγόρης Κοντοβουνίσιος μας έδειξαν δείγματα βελτίωσης, δείχνοντας μας ότι μπορούμε να περιμένουμε πολλά περισσότερα στο μέλλον.
Το Δ.Σ και οι προπονητές εκφράζουν τα συγχαρητήρια και στα 3 παιδιά και τους εύχονται ότι καλύτερο για την νέα αγωνιστική χρόνια που έρχεται.
Α.Σ. Τρικάλων