Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ο Δήμος Τρικκαίων και η Συνειρμός αμκε ανακοινώνουν ότι πρόκειται να ανανεωθεί ο κατάλογος των ωφελουμένων του Κοινωνικού Εστιατορίου.
Το Κοινωνικό Εστιατόριο παρέχει καθημερινά δωρεάν γεύματα σε οικονομικά αδύναμους συμπολίτες και τις οικογένειές τους.
Όσοι/όσες είναι ωφελούμενοι/νες του Κοινωνικού Εστιατορίου έως και σήμερα, έχουν υποχρέωση να υποβάλουν ξανά αίτηση.
Οι αιτήσεις γίνονται δεκτές έως και την ερχόμενη Παρασκευή στο «Κοινωνικό Εστιατόριο» (στην παλιά πτέρυγα του Νοσοκομείου Τρικάλων στον 1ο όροφο, τηλ. 24310 25400, από Δευτέρα ως Παρασκευή από τις 11 το πρωί ως τις 3 το μεσημέρι.