Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Από αύριο Πέμπτη 30 Νοεμβρίου μέχρι και την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου στην είσοδο του Πνευματικού Κέντρου Τρικάλων από το πρωί, ανάβουμε πρώτοι την «ΦΛΟΓΑ» της πόλης και φωταγωγούμε την καρδιά μας που καίει και θα καίει όσο υπάρχουν παιδιά που μας χρειάζονται.
Σας περιμένουμε να αναδείξουμε το υπέρτατο αγαθό της γενναιοδωρίας της ψυχής και την ζεστασιά της αλληλοβοήθειας.
Γιατί η ανθρωπιά είναι ένα νόμισμα που κυκλοφορεί σε όλα τα χέρια.
ΜΕ ΤΙΜΗ
ΤΑ Δ.Σ. ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ