Για δεύτερη συνεχή χρονιά η γαλακτοβιομηχανία ΟΛΥΜΠΟΣ γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα Γάλακτος, στηρίζοντας τα παιδιά της “Κιβωτού του Κόσμου”.
Με το μήνυμα «Μια πράξη ζωής μπορεί να είναι μια δική σου πράξη», παρακινούμε τους χρήστες στο Facebook να κάνουν κλικ και να παρακολουθήσουν το σχετικό video, ενισχύοντας έτσι μαζί με την ΟΛΥΜΠΟΣ το έργο του γνωστού εθελοντικού Μη Κερδοσκοπικού Οργανισμού. Γιατί με κάθε κλικ γεμίζει και ένα ποτήρι γάλα ζωής για ένα παιδί της Κιβωτού του Κόσμου.
Η ΟΛΥΜΠΟΣ, η οποία βρίσκεται διαχρονικά δίπλα σε ευπαθείς ομάδες συνανθρώπων μας, με την ενέργειά της αυτή, σκοπό έχει να ευαισθητοποιήσει όσο και να κινητοποιήσει την ελληνική κοινωνία, έτσι ώστε όλα τα παιδιά να απολαμβάνουν ένα ποτήρι γάλα κάθε μέρα.
Κάνε με τη συμμετοχή σου μία πράξη ζωής, ώστε η προσφορά μας της ΟΛΥΜΠΟΣ στα παιδιά της Κιβωτού να γίνει ακόμα μεγαλύτερη.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.