Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Δεν μπόρεσαν να αποφύγουν την ήττα οι «Ίκαροι» στο κλειστό Γυμναστήριο της Μπάρας, από την δυνατή και έμπειρη ομάδα της Νικόπολης Πρέβεζας με σκορ 58- 82.
Δεκάλεπτα: 18-23, 33-40, 43-65, 58-82
Ίκαροι (Δ. Μητσιάδης): Θεοδώρου, φούντας Γ 14, φούντας Φ 6, Κορδέας, Μέξης 14, Ντούρβας 2, Μπαρμπαρούσης, Στάνκοβιτς 2, Αργύρης Σ 6 (2),Αργύρης Ν 14 (4).