Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Για την περίοδο 2017-2018, η ΧΕΝ Τρικάλων, θα προσφέρει τα εξής προγράμματα:
• Εκμάθηση ηλεκτρονικών υπολογιστών – 10 δίωρα
• Κοπτική Ραπτική αρχαρίων και προχωρημένων – 10δίωρα
• Ντεκουπάζ (τεχνική χαρτοπετσέτας) – 10 δίωρα
• Κόσμημα – 10 δίωρα
• Ομάδα μελέτης Ιστορίας
• Ομάδα Δημιουργικής Γραφής για ενήλικες
• Γιόγκα Γέλιου
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε οι ενδιαφερόμενοι από Δευτέρα έως Πέμπτη από τις 6 το απόγευμα έως τις 8 το βράδυ στο τηλέφωνο 24310 27424 ή να επισκεφτείτε τον χώρο της ΧΕΝ Τρικάλων Ζάππα 9 και Κολοκοτρώνη γωνία.