Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Νεκρός 19χρονος Τρικαλινός και τραυματίες δύο 18χρονοι
Ακόμη μία τραγωδία, σήμερα τα ξημερώματα στα Τρίκαλα, όταν ΙΧΕ αυτοκίνητο που οδηγούσε 19χρονος, ξέφυγε της πορείας του στην Περιφερειακή Οδό Τρικάλων – Πύλης.
Την ώρα του ατυχήματος υπήρχε ολισθηρό οδόστρωμα λόγω της έντονης βροχόπτωσης.
Μέσα στο αυτοκίνητο επέβαιναν άλλα δύο άτομα, ηλικίας 18 ετών, τα οποία βρέθηκαν μέσα στο όχημα τραυματισμένα, ενώ ο 19χρονος οδηγός εκτός οχήματος, με πολλαπλά κατάγματα και πολλαπλές κακώσεις.
Το άψυχο σώμα του 19χρονου μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο Τρικάλων, όπου έγινε αναγνώριση από συγγενικό του πρόσωπο και πρόκειται για τον Χρήστο Ευαγγελακόπουλο από την Πηγή Τρικάλων.
Οι δύο 18χρονοι νοσηλεύονται εκτός κινδύνου στο Νοσοκομείο Τρικάλων.