Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθησαν χθες το μεσημέρι στη Νέα Αγχίαλο Μαγνησίας, από αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ. Μαγνησίας, δύο άτομα, ηλικίας 16 και 26 ετών.
Οι νεαροί, όπως εξακριβώθηκε στο πλαίσιο της αστυνομικής έρευνας, χθες το πρωί μετέβησαν σε πρατήριο υγρών καυσίμων 65χρονου και αφαίρεσαν 20 λαμαρίνες, διάφορα μεταλλικά αντικείμενα πλέξης στεγάστρου και ένα μοτέρ πιεστικού μηχανήματος