Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Τα μέλη του νεοεκλεγέντος Δ.Σ. του Συλλόγου Ελευθέρων Επαγγελματιών Διπλωματούχων Μηχανικών Ν. Καρδίτσας συνήλθαν στα γραφεία του Συλλόγου, μετά τις εκλογές της 28ης Ιανουαρίου 2018 για τη συγκρότηση σε σώμα του νέου Δ.Σ. του Συλλόγου.
Αποφασίστηκε ομόφωνα η συγκρότηση του Δ.Σ. ως εξής:
Πρόεδρος: Κατσαούνη Χριστίνα
Αντιπρόεδρος: Παγανός Ελευθέριος
Γραμματέας: Παπουτσής Δημήτριος
Ταμίας: Παπαβασιλείου Ευάγγελος
Μέλος: Μπαλαδήμας Δημήτριος
Το νέο Δ.Σ καλεί τα μέλη του Συλλόγου και τους συναδέλφους μηχανικούς να συμμετέχουν στις δράσεις του Σ.Ε.Ε.Δ.Μ.Ν.Κ. και ευελπιστεί σε μια εποικοδομητική συνεργασία.