Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Νέο Διοικητικό Συμβούλιο εξέλεξε Πολιτιστικός Σύλλογος Κρανιάς και μετά τις αρχαιρεσίες συγκροτήθηκε σε Σώμα και έχει ως εξής:
Πρόεδρος: Φανή Σμιξιωτη Μποντιλα
Αντιπροεδρος: Λεωνίδας Κλιάφας
Ταμίας: Αδαμαντία Νεγριν Κλιάφα
Γραμματέας: Μαρία Ζαφάλια
Μέλη: Χριστίνα Σκρέτα, Ευαγγελία Ψαρρή και Γεώργιος Νταής