Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σήμερα προσήλθε στο Δημαρχείο Καλαμπάκας το Τοπικό Συμβούλιο Αύρας με νέο πρόεδρο τον Κωνσταντίνο Μπέκο και μέλη τους Θεόδωρο Κουζίνα και Αντώνιο Κακκάβα.
Ενώπιον του Δημάρχου Καλαμπάκας, Χρήστου Σινάνη και της Αντιδημάρχου Μαρίας Φροσυνάκη, πραγματοποιήθηκε η ορκωμοσία του Αντωνίου Κακκάβα, ως νέο μέλος του τοπικού συμβουλίου.