Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, με αφορμή την έναρξη του σχολικού έτους 2023-24 και με απώτερο στόχο την καθιέρωσή του ως θεσμό, θα πραγματοποιήσει τον επίσημο αγιασμό τη Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 9.00 στο σχολικό συγκρότημα του 1ου Γυμνασίου και του 1ου Γενικού Λυκείου και συγκεκριμένα στον αύλειο χώρο του 1ου Γυμνασίου Τρικάλων (Τέρμα Κονδύλη).
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.