Μόνιμος κάτοικος Γόμφων, ελεύθερος επαγγελματίας, κατέρχεται για πρώτη φορά στον αυτοδιοικητικό στίβο μετά την δημιουργία της νέας παράταξης Χήρα – Τσιούτσια “Πορεία στο Μέλλον “.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.