Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο Νοσοκομείο η Ταμίας του Συλλόγου
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr άσχημη τροπή πήρε σήμερα το απόγευμα η γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 30ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων που γινόταν σε καφετέρια επί της οδού Καλαμπάκας.
Οι διαφωνίες δεν άργησαν να έρθουν και κουβέντα στην κουβέντα, μέλος του Δ.Σ. σήκωσε το χέρι με σκοπό να επιτεθεί στην Ταμία.
Οι ψυχραιμότεροι …μπήκαν στην μέση, ενώ το επεισόδιο έληξε με την αποχώρηση της Ταμία.
Ωστόσο, από το συμβάν φέρεται η Ταμίας να υπέστη κρίση πανικού και μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο Τρικάλων για την παροχή πρώτων βοηθειών.
Και οι καταστάσεις αυτές εκτυλίσσονται, όταν οι γονείς πρέπει να δείχνουν το καλό παράδειγμα στα παιδιά και να τους μαθαίνουν αρχές και αξίες!