Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Επιτακτική ανάγκη να μην μείνει η πόλη μέρες των εορτών με …τρύπες και λάσπες.
Όπως καταγράφει το trikalanews.gr σε πολλά κεντρικά σημεία της πόλης των Τρικάλων, υπάρχουν ακόμη …τρύπες και …λάσπες από τα έργα του ΟΤΕ για την αλλαγή των καφάο του.
Έχει ενημερωθεί ο ΟΤΕ από την Δημοτική Αρχή Τρικάλων ότι αυτή η εικόνα της πόλης δεν μπορεί να διατηρηθεί και μέσα στις εορτές για ευνόητους πρακτικούς λόγους αλλά και για λόγους αισθητικής;
Οι εργασίες έχουν ολοκληρωθεί εδώ και καιρό σε πολλά από αυτά τα σημεία αλλά οι …τρύπες και οι …λάσπες παραμένουν…