Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την Πέμπτη η εκλογοαπολογιστική Συνέλευση του Εμπορικού Συλλόγου.
Το Δ. Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Τρικάλων καλεί όλα τα Μέλη του Συλλόγου στην Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί με καταληκτική ημερομηνία στις 19 Οκτωβρίου 2017, ημέρα Πέμπτη και ώρα 18:30 το απόγευμα στα γραφεία του Συλλόγου (Σωκράτους 23).
Μοναδικό θέμα της Συνέλευσης, οι αρχαιρεσίες του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθούν το διήμερο 8 και 9 Νοεμβρίου.