Οι προπονητές των Trikala Basket και Δόξας Λευκάδας, Χάρης Φόρος και Ντίνος Καλαμπάκος, έκαναν δηλώσεις μετά το τέλος του χθεσινού αγώνα που βρήκε νικήτρια την ομάδα των Τρικάλων
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.