Οι αγώνες και οι διαιτητές στο τοπικό

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα και οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 15 και 16 Δεκεμβρίου 2018.
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    15 – 12 – 2018

 
Κ  14 
1ος Ομιλος 
ΩΡΑ  11:00
 
Πετρωτό   – ΑΟΤ
Ντινος 
Κατσογιαννος  – Σινδρος

Δημητρα  – Μεγαλ/ρι 
Τζιοτζιος
Κουτσαγιας  – Κωστηρας

Αχιλλεας – Ακαδημια 1  0-3 α.α.

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων                  
 
Κ 14 
2ος Ομιλος
ΩΡΑ  11:00
 
Πύργος   – ΑΕΤ  
Μαργιωλης       
Καπερωνης  – Ράτζας

Μετεωρα  – Πυργετός  
Σταφυλας          
Παπαγεωργοπουλος -Αργυροπουλος

Δημητρα β  – Βαλτινό   
Τουλουμης        
Πλοκας  – Σακκας

Πορταικος  – Αγ Μονη   3-0 α.α.
               
Α Ερασιτεχνική                
ΩΡΑ  15:00
 
Πηγη    – Πύργος
Κουτσαγιας 
Αλεξοπουλος  – Καλογριας

Αχιλλέας   – Πυργετος   
Μανασης Κ
Ρατζας    – Παφης

Καλύβια   – Μεγαλ/ρι   
Πετσας
Μανασης Μ  – Λεωνιδας Κ

Δημητρα  – Σαραγια      
Δουλοπουλος   
Τζιοτζιος   – Αποστολου

Αγ Μονη  – Πορταικός  
Ζησης   
Κωτουλας   – Σταφυλας

Καστράκι  – Φήκη
Λεωνιδας
Νταλουκας –  Μπαλας

Ταξιάρχες – Κεφαλ/σο 
Κοντινος
Παπαγεωργοπουλος  – Μαργιωλης

Γλίνος  – Κρ. Βρύση   0-3 α.α.

ΑΕΤ  – Νεοχωρι 0-3 α.α.
 
ΚΥΡΙΑΚΗ    16 – 12 – 2018   

Κ 12
1ος Ομιλος       
 
ΩΡΑ  11:00
 
Δημητρα α  – ΑΟΤ 
Κουτσαγιας       

Ακαδημια 1α  – Μεγαλ/ρι  
Σινδρος

Καρυες – Ακ Αμπελακιων 
Τζιοτζιος             

Νεοχωρι  – Αχιλλέας
Μουστακας      

Πυργος α  – Μετεωρα α 3-0        
 
Ρεπό : Αγ Μονη               
 
Κ 12
2ος Ομιλος        
ΩΡΑ  11:00
 
Πύργος β   –  Πυργετός  
Ντινος 

Μετεωρα β – Ακαδημια 1 β           
Τατσιοπουλος  

Πηγη    –  Πορταικός       
Τουλουμης        

Βαλτινό   –  Δημητρα β  
Κωστηρας          

Σαράγια2017- Οικουμενιος         
Πλοκας
 
Β Ερασιτεχνική
2ος Ομιλος        
ΩΡΑ  11:00
 
Θεόπετρα   – Βαλτινό    
Δουλοπουλος   
Παφης     – Αποστολου

Πιαλεία   – Τζουρτζια    
Ζησης   
Κατσογιαννος  – Καπερωνης

Παλαιομ/ρο  – Βυτουμας           
  Κουτσαγιας       
Νταλουκας  – Ράτζας

Λυγαρια   – Ασπροβαλτος           
Κοντινος             
Μπαλας   – Παπαγεωργοπουλος

Γόμφοι   – Ροπωτό          
Μανασης Κ        
Καλογριας   – Μαργιωλης

Πρίνος  – Δενδρ/ρι         
Κωτουλας          
Καψουρας   – Σακκας

Φιλύρα   – Χρυσομηλια 0-3 α.α.

Κεφαλ/κος  – Δροσερό  0-3 α.α.

Ρεπό : Φωτεινο                
 
Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος        
ΩΡΑ  15:00
 
Ριζαριό    – Κηπάκι          
Κοντινος             
Νταλουκας   – Μπαλας

Κεραμίδι  – Αρδάνι        
Παφης 
Τουλουμης  – Σινδρος

Καρυες     – Αγ Κυριακή
Ντινος 
Καψουρας  – Κουτσαγιας

Κρήνη      – Οικουμενιος
Μαργιωλης       
Πλοκας   –  Σακκας

Πετρωτό   – Ζάρκο          
Κουτσαγιας       
Κατσογιαννος  – Τατσιοπουλος

Ακαδημια 1  – Αστέρας
Τζιοτζιος  
Κωστηρας   – Βουτσελας

Βασιλική -Ακ Αμπελακιων 
Ζησης   
Καπερωνης  – Καλογριας

Παραληθαίοι  – Γριζάνο
Μανασης
Παπαγεωργοπουλος  – Ράτζας

Ρεπό: Λόγγος                    
 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή