Οι αγώνες και οι διαιτητές στο τοπικό μπάσκετ

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες μπάσκετ από 21 μέχρι 24 Φεβρουαρίου 2019.
 
ΠΕΜΠΤΗ 21/02/2019
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:00 ΑΙΟΛΟΣ2-ΑΙΟΛΟΣ1(Π)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΡΤΑΚΗ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019
·         ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΜΟΥΖΑΚΙ – ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ (Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣΑ – ΦΟΥΝΤΑΣΒ (Π)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΟΥΛΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ – ΒΗΤΑΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΕΤ- ΔΕΣΚΑΤΗ(Α2)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ- ΡΑΝΤΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΙΣΠΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΦΟΥΝΤΑΣ- ΦΑΛΑΝΗ(Β)
Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΒΑΣ-ΖΑΧΑΡΙΑ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ:15:00 ΑΙΟΛΟΣ -ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ (ΝΕΑΝ)
Δ/ΤΕΣ:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.
·         ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 13:00 ΑΣΚ-ΤΙΤΑΝΕΣ (U21)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ – ΓΚΟΤΑΣ
·         ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ: 17:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ-ΑΙΟΛΟΣ(U21)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ-ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΛΙΝΟΥ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ- ΤΖΕΛΗΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 20:30 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΜΟΛΕΤ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ- ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 17:00 ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ-ROSSONERO(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ –ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
·         ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑ: 17:00 ΑΣΚ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ (Α2 ΕΘΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Κ.-ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ-ΤΖΙΜΑ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚ.
·         ΚΛ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ: 19:00 ΦΑΡΣΑΛΑ – ΙΚΑΡΟΙ(U21)
Δ/ΤΕΣ:
·         14ΓΥΜΝΑΣΙΟ: 17:00 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ(Α2)
Δ/ΤΕΣ:ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΙΟΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ(ΓΥΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 19:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ-ΓΟΜΦΟΙ (Α1)
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΛΙΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 20:45 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ- ΓΟΝ. 10ου ΔΗΜ.ΣΧ.(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ – ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ- ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ
·         ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:17:00 ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΜΑΓΟΙ(Α2)
Δ/ΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ-ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ
·         ΚΛ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ: 17:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ-ΕΥΑΘΛΟΣ (Γ΄ΕΘΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ-ΒΗΤΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΚΟΥΣΑΙΤΗΣ
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 09:30 ΑΕΤ – ΔΑΝΑΟΙ (Π)
Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.- ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΤΖΕΛΗΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 11:00 ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ-ΕΡΓ. ΤΡΙΚΚΗ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.
ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ – ΠΙΣΠΑ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:14:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ -ΦΙΛΥΡΙΩΤΩΝ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 20:45 ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ-ΣΜΑΚΚ (ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΚΟΥΤΙΒΗΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ
·         ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΤΙΤΑΝΕΣ –  ΙΚΑΡΟΙ(Γ΄ΕΘΝ)
Δ/ΤΕΣ:ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ-ΔΟΛΓΥΡΑΣ


Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή