Οι αγώνες του ερασιτεχνικού Τρικάλων το διήμερο 13 και 14 /4

Συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα στις διάφορες κατηγορίες με το παρακάτω πρόγραμμα και τους διαιτητές:
 
ΣΑΒΒΑΤΟ   13 – 04 – 2019  

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ 141ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΦλαμουλιουΑΟΤ  – Ακαδημια 1ΜπαλαςΣινδρος   – Αργυροπουλος
ΛογγακιουΜεγαλ/ρι   – Ακ ΑμπελακιωνΤουλουμηςΜαρκοπουλος   – Σακκας
 Δημητρα α  – Αχιλλέας3-0 
 Ρεπό : Πετρωτό  
    
    
 Κ 142ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠυργουΠύργος    – ΠορταικόςΤζιοτζιοςΠλοκας   – Αβρααμ Β
ΜπαλκουραςΔημητρα β  – ΜετεωραΝτινοςΚωστηρας  – Κουτσαγιας
 ΑΕΤ   – Βαλτινό3-0 
 Πυργετός   – Αγ Μονη3-0 
    
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
ΠηγηςΠηγη    – ΠυργετόςΚουτσαγιαςΜανουρας Ν  – Σταφυλας
ΠύργουΠύργος   – Μεγαλ/ριΚοντινοςΤουλουμης  – Ντινος
ΜπάραςΑχιλλέας   – Κρ ΒρύσηΚωτουλαςΚαλογριας  – Τζιοτζιος
ΚαλυβίωνΚαλύβια  – ΣαραγιαΠετσαςΠαπαγεωργοπουλος – Αποστολου
ΛογγακιουΔημητρα   – ΦήκηΔουλοπουλοςΜανασης  Μ  – Παφης
Κηπακιου ΑΕΤΑγ Μονη  – Κεφαλ/σοΖησηςΝταλουκας  – Αλεξοπουλος
ΚαστρακίουΚαστράκι  – ΝεοχωριΜανασης ΚΜπαλας   – Λεωνιδας Κ
 Γλύνος  – Πορταικός0-3 
 ΑΕΤ  – Ταξιάρχες0-3 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΑποστόλωνΑπόστολοι  – ΛεπτοκαρυαΑνδριοπουλοςΚαπερωνης  – Κατσογιαννος
Μεγαλ/ριουΠατουλια  – ΔιαλεχτόΜουστακαςΚυρατζουλης  – Τοτης
    
 Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΜπελετσιουΜπελετσι  – ΛιλήΜαργιωληςΚαψουρας   – Ράτζας
    
    
    

          ΚΥΡΙΑΚΗ    14. 04. 2019         

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
Κηπακιου ΑΕΤΚηπακι   – ΚαρυεςΚουτσαγιαςΜανουρας  Ν  – Τζιοτζιος
ΚεραμιδιουΚεραμίδι  – ΚρηνηΜανασης ΜΜαργιωλης  – Κωστηρας
ΡιζαριουΡιζαριο   – ΠετρωτόΖησηςΠετσας   – Νταλουκας
ΑρδανιουΑρδανι   – ΛόγγοςΣταφυλαςΜπαλας   – Πλοκας
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακη  – Ακαδημια 1Μανασης ΚΛεωνιδας Κ  – Καλογριας
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΒασιλικηΤουλουμηςΠαφης   – Σινδρος
ΖάρκουΖάρκο  – ΓριζάνοΚοντινοςΚωτουλας- Παπαγεωργοπουλος
ΚαρυωνΑκ Αμπελακιων – ΑστεραςΝτινοςΚαψουρας   – Καπερωνης
 Ρεπό : Παραληθαίοι  
    
    
 Κ    12  1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠυργουΠύργος α  – Δημητρα αΜαρκοπουλος 
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 α  – ΑΟΤΑβρααμ 
Football FactoryΚαρυες   – Αγ ΜονηΣακκας 
ΝεοχωριουΝεοχωρι  – Μεγαλ/ριΜουστακας 
ΜπαραςΑχιλλέας  – Ακ ΑμπελακιωνΚουτσαγιας 
 Ρεπό : Μετεωρα  α  
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΦωτεινουΦωτεινό   – ΠιαλείαΠαφηςΝτινος   – Καπερωνης
ΛυγαριαςΛυγαρια  – ΘεοπετραΚοντινοςΝταλουκας  – Κωτουλας
ΓόμφωνΓόμφοι   – ΤζουρτζιαΑποστολουΑνδριοπουλος   – Καψουρας
Δενδρ/ριουΔενδρ/ρι  – ΒυτουμαςΜανασης ΚΜπαλας   – Λεωνιδας Κ
ΠρίνουςΠρίνος   – ΧρυσομηλιαΤζιοτζιοςΚαλογριας  – Μαργιωλης
Παλ/ρουΡοπωτό   – ΔροσερόΔουλοπουλοςΜανασης  – Σταφυλάς
 Φιλύρα   – Βαλτινο0-3 
 Κεφ/κος  – Παλ/ρο0-3 
 Ρεπό : Ασπροβαλτος  
    
    
 Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΠρίνουςΓενεσι   – ΠρόδρομοςΚουτσαγιαςΤουλουμης  – Κωστηρας
    
    

 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή