Πάντα με χαμόγελο και όρεξη για δουλειά η οικογένεια Πάτσιου
Χωρίς μεράκι, ευγένεια και λίγο χιούμορ δεν περνάει η ημέρα… κάτι που γνωρίζει καλά η οικογένεια Πάτσιου που απ’ότι φαίνεται έχει ανακαλύψει τη συνταγή για την επιτυχία.
Ο κ. Σταύρος και οι κόρες του Ελένη και Βάσω δίνουν το «παρών» καθημερινά στη λαϊκή αγορά στο Κέντρο των Τρικάλων και είναι έτοιμοι να σας εξυπηρετήσουν!
Πώς θα τους βρείτε; Είναι ο πάγκος με τα ζουμερά φρούτα και τα ολόφρεσκα λαχανικά, που δεν γίνεται να χάσετε!
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios7-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios12-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios13-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios9-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios10-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios11-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios2-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios3-1024x576.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/04/patsios4-1024x576.jpg)