Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Μεγάλη συμμετοχή ομάδων και ενδιαφερομένων.
Ολοκληρώθηκε και η παράταση υποβολής αιτήσεων και δικαιολογητικών συμμετοχής για το 1ο Πρωτάθλημα Μπάσκετ Εργαζομένων – Παλαιμάχων – Ανέργων (ΕΠΑ).
Η κλήρωση ορίστηκε για την ερχόμενη Πέμπτη στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Τρικκαίων.
Ο διοργανωτής του Πρωταθλήματος που είναι ο Δήμος Τρικκαίων, αναλαμβάνει τον ορισμό ιατρού στους αγώνες και διασφαλίζει την παρουσία ιατρού κατά την διάρκεια των αγώνων.
«Η μεγάλη αυτή μπασκετική γιορτή φιλοδοξεί να είναι μια διοργάνωση για το μπάσκετ εκτός επαγγελματισμού, για το μπάσκετ της παρέας, για το μπάσκετ της μαζικής άθλησης», αναφέρεται από πλευράς του Δήμου Τρικκαίων.