Ορίστηκαν τοπικοί αγώνες το διήμερο 23 και 24/2

22 Feb 2019 Λάρισα
Από την ΕΠΣΤ, ανακοινώθηκε πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Φεβρουαρίου . Αναλυτικά: 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    23 – 02 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 16   ΩΡΑ  15:00
Καλαμπακας Μετεωρα  – Νεοχωρι Τζιοτζιος Κουτσαγιας  – Αβρααμ Β
Πύργου Πύργος  – Δημητρα α Μαργιωλης Καπερωνης  – Μαρκοπουλος
Αγ Κυριακής Ακαδημια1-Δημητρα β Τουλουμης Κωστηρας  – Σινδρος
Αγ Γεωργίου Αμπελακια-Οικουμενιος Ντινος Πλοκας      – Σακκας
  Ρεπό : ΑΟΤ    
       
       
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:00
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Πηγη Γρατσανης Νταλουκας   – Κωτουλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Φήκη Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Καλογριας
Καστρακίου Καστράκι  – Πορταικός Πετσας Παφης           – Τζιοτζιος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Σαραγια Μανασης Κ Μανουρας Ν – Παπαγεωργοπουλος
Μπαλκούρας Δημητρα  – Κρ Βρύση Κοντινος Μανασης Μ  – Ντινος
Καλυβίων Καλύβια  – Πυργετός Κουτσαγιας Σταφυλας      – Κωστήρας
Μπάρας Αχιλλέας  – Πύργος Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος   – Αποστόλου
  ΑΕΤ  – Κεφαλόβρυσο 0-3  
  Γλύνος  – Μεγαλοχωρι 0-3  
       
       
  Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπελετσιου Μπελέτσι  – Ασπροκλησια Μαργιωλης Θανασουλας  – Ροτσας
Μεγάρχης Ανταλλαξιμα   – Λιλη Μουστακας Τατσιοπουλος  – Κατσογιαννος
       
       

 
ΚΥΡΙΑΚΗ   24 – 02 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Κηπάκι Δουλοπουλος Νταλουκας   – Μανουρας
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Γριζανο Κοντινος Καψουρας    – Ανδριοπουλος
Χρυσαυγής Αστερας  – Βασιλική Κουτσαγιας Μαργιωλης   – Κωστηρας
Ζάρκου Ζάρκο   – Λόγγος Τζιοτζιος Μαρκοπουλος  – Τουλουμης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πετρωτό Ζησης Καπερωνης   – Πλοκας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Κρήνη Παφης Καλογριας   – Ντινος
Αρδανίου Αρδάνι  – Καρυες Πετσας Λεωνιδας  Κ  – Μανασης Μ
Ριζαριού Ριζαριό  – Κεραμίδι Μανασης Κ Κωτουλας   – Σταφυλας
  Ρεπό : Ακαδημια 1    
       
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πρίνους Πρίνος   – Βαλτινό Κοντινος Νταλουκας   – Καψουρας
Παλ/ρου Ροπωτό  – Δενδροχωρι Μανασης Κ Μανουρας    – Παφης
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Γόμφοι Ζησης Πλοκας        – Σινδρος
Μουριας Δροσερό  – Φωτεινό Μανασης Μ Τζιοτζιος     – Μαρκος
Περιστερας Τζουρτζια  – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Καλογριας   – Καπερωνης
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Πιαλεία Πετσας Σταφυλας    – Λεωνιδας Κ
  Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος 3-0  
  Βυτουμας  – Φιλύρα 3-0  
       
       
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων -Πύργος α Αλεξοπουλος  
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Αγ Μονη Μουστακας  
Football Factory Καρυες   – ΑΟΤ Σακκας  
  Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α 3-0  
  Αχιλλέας  – Μεγαλ/ρι 0-3  
       
       
  Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Οικουμενιος Αβρααμ Β  
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Πηγη Ντινος  
Πύργου Πύργος β  – Ακαδημια 1 β Μαρκοπουλος  
Αγ Βης/να Πορταικος  – Συνοικια Κωστηρας  
Βαλτινου Βαλτινό  – Πυργετός Τουλουμης  
       
       
  Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος  
Αποστόλων Απόστολοι  – Πατουλια Μαργιωλης Κατσογιαννος  – Τατσιοπουλος

 

admins
Author: admins

Share:
Θα «καεί» ο κάμπος έως την άλλη Παρασκευή

Θα «καεί» ο κάμπος έως την άλλη Παρασκευή

Το Νοτιοδυτικό ρεύμα που επικρατεί στις κατώτερες στάθμες της ατμόσφαιρας στις ακτές της Αφρικής και την Κεντρική Μεσόγειο …
Σε Αλεξάνδρας Λάτα μετονομάστηκε οδός στη Ν.Σμύρνη Λάρισας

Σε Αλεξάνδρας Λάτα μετονομάστηκε οδός στη Ν.Σμύρνη Λάρισας

«Εκπληρώνουμε την υπόσχεση που δώσαμε ως πόλη», σημειώνει ο Δήμαρχος Λαρισαίων, Θανάσης Μαμάκος …
Μαζί στον …δρόμο Κουρέτας και κάτοικοι Φαρκαδόνας

Μαζί στον …δρόμο Κουρέτας και κάτοικοι Φαρκαδόνας

 Δημήτρης Κουρέτας από Φαρκαδόνα:  «Όλοι  μαζί  ένα μέτωπο για να προχωρήσει η αποκατάσταση» …