Ορίστηκαν τοπικοί αγώνες το διήμερο 23 και 24/2

Από την ΕΠΣΤ, ανακοινώθηκε πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Φεβρουαρίου . Αναλυτικά: 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    23 – 02 – 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ 16 ΩΡΑ  15:00
ΚαλαμπακαςΜετεωρα  – ΝεοχωριΤζιοτζιοςΚουτσαγιας  – Αβρααμ Β
ΠύργουΠύργος  – Δημητρα αΜαργιωληςΚαπερωνης  – Μαρκοπουλος
Αγ ΚυριακήςΑκαδημια1-Δημητρα βΤουλουμηςΚωστηρας  – Σινδρος
Αγ ΓεωργίουΑμπελακια-ΟικουμενιοςΝτινοςΠλοκας      – Σακκας
 Ρεπό : ΑΟΤ  
    
    
    
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
ΝεοχωριουΝεοχωρι  – ΠηγηΓρατσανηςΝταλουκας   – Κωτουλας
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες  – ΦήκηΔουλοπουλοςΛεωνιδας Κ  – Καλογριας
ΚαστρακίουΚαστράκι  – ΠορταικόςΠετσαςΠαφης           – Τζιοτζιος
Αγ ΜονηςΑγ Μονη  – ΣαραγιαΜανασης ΚΜανουρας Ν – Παπαγεωργοπουλος
ΜπαλκούραςΔημητρα  – Κρ ΒρύσηΚοντινοςΜανασης Μ  – Ντινος
ΚαλυβίωνΚαλύβια  – ΠυργετόςΚουτσαγιαςΣταφυλας      – Κωστήρας
ΜπάραςΑχιλλέας  – ΠύργοςΛεωνιδας ΣΑλεξοπουλος   – Αποστόλου
 ΑΕΤ  – Κεφαλόβρυσο0-3 
 Γλύνος  – Μεγαλοχωρι0-3 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜπελετσιουΜπελέτσι  – ΑσπροκλησιαΜαργιωληςΘανασουλας  – Ροτσας
ΜεγάρχηςΑνταλλαξιμα   – ΛιληΜουστακαςΤατσιοπουλος  – Κατσογιαννος
    
    

 
ΚΥΡΙΑΚΗ   24 – 02 – 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΡιζωματοςΠαραληθαίοι  – ΚηπάκιΔουλοπουλοςΝταλουκας   – Μανουρας
ΚαρυωνΑκ Αμπελακιων  – ΓριζανοΚοντινοςΚαψουρας    – Ανδριοπουλος
ΧρυσαυγήςΑστερας  – ΒασιλικήΚουτσαγιαςΜαργιωλης   – Κωστηρας
ΖάρκουΖάρκο   – ΛόγγοςΤζιοτζιοςΜαρκοπουλος  – Τουλουμης
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΠετρωτόΖησηςΚαπερωνης   – Πλοκας
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή  – ΚρήνηΠαφηςΚαλογριας   – Ντινος
ΑρδανίουΑρδάνι  – ΚαρυεςΠετσαςΛεωνιδας  Κ  – Μανασης Μ
ΡιζαριούΡιζαριό  – ΚεραμίδιΜανασης ΚΚωτουλας   – Σταφυλας
 Ρεπό : Ακαδημια 1  
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΠρίνουςΠρίνος   – ΒαλτινόΚοντινοςΝταλουκας   – Καψουρας
Παλ/ρουΡοπωτό  – ΔενδροχωριΜανασης ΚΜανουρας    – Παφης
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος  – ΓόμφοιΖησηςΠλοκας        – Σινδρος
ΜουριαςΔροσερό  – ΦωτεινόΜανασης ΜΤζιοτζιος     – Μαρκος
ΠεριστεραςΤζουρτζια  – Παλαιομ/ροΚουτσαγιαςΚαλογριας   – Καπερωνης
ΘεόπετραςΘεόπετρα  – ΠιαλείαΠετσαςΣταφυλας    – Λεωνιδας Κ
 Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος3-0 
 Βυτουμας  – Φιλύρα3-0 
    
    
 Κ    121ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων -Πύργος αΑλεξοπουλος 
ΝεοχωριουΝεοχωρι  – Αγ ΜονηΜουστακας 
Football FactoryΚαρυες   – ΑΟΤΣακκας 
 Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α3-0 
 Αχιλλέας  – Μεγαλ/ρι0-3 
    
    
 Κ    122ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜπαλκουραςΔημητρα β  – ΟικουμενιοςΑβρααμ Β 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β  – ΠηγηΝτινος 
ΠύργουΠύργος β  – Ακαδημια 1 βΜαρκοπουλος 
Αγ Βης/ναΠορταικος  – ΣυνοικιαΚωστηρας 
ΒαλτινουΒαλτινό  – ΠυργετόςΤουλουμης 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική1ος Ομιλος 
ΑποστόλωνΑπόστολοι  – ΠατουλιαΜαργιωληςΚατσογιαννος  – Τατσιοπουλος

 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή