Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Πανηγυρίζει το Παρεκκλήσι του Αγίου Αθανασίου Καλαμπάκας και το πρόγραμμα των θρησκευτικών εκδηλώσεων έχει ως εξής:
– Την Τετάρτη το απόγευμα 17-1-2018 και ώρα 5.30 μμ θα τελεστεί ο πανηγυρικός εσπερινός.
– Την Πέμπτη το πρωί 18-1-2018 και ώρα 7.30 – 9.45 θα τελεστεί ο Όρθρος και η Πανηγυρική Θεία Λειτουργία .
Εκ του ιερού Ναού