Ποιο είναι το προτεινόμενο θερινό ωράριο από τον Εμπορικό Σύλλογο Τρικάλων.
Στην Γενική Συνέλευση του Εμπορικού Συλλόγου Τρικάλων που πραγματοποιήθηκε, αποφασίστηκε η εφαρμογή του προτεινόμενου θερινού πενθημέρου και ωραρίου που θα ξεκινά από το Σάββατο 30 Ιουνίου και θα ισχύσει μέχρι και το Σάββατο 25 Αυγούστου.
Το προτεινόμενο ωράριο που θα ισχύει από Δευτέρα 2 Ιουλίου, είναι το εξής:
Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι και από τις 6 το απόγευμα έως τις 9 το βράδυ.
Τρίτη και Πέμπτη από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι.
Ωστόσο οι επιχειρήσεις που επιθυμούν να εφαρμόσουν νωρίτερα το απογευματινό ωράριο, αποφασίστηκε ότι μπορούν να το πράξουν από την Δευτέρα 18 Ιουνίου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.