Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ούτε την πινακίδα οδικής σήμανσης για τον κυκλικό κόμβο δεν είδε οδηγός ΙΧΕ αυτοκινήτου.
Όπως κατέγραψε το trikalanews.gr με …υπομονή περίμενε οδηγός ΙΧΕ αυτοκινήτου να ολοκληρωθεί η τελετή Αγιασμού των υδάτων του Ληθαίου ποταμού και να απομακρυνθεί ο κόσμος, ώστε να επιχειρήσει να κινηθεί …αντίθετα στον κυκλικό κόμβο της κεντρικής πλατείας.
Το πως απέκτησε δίπλωμα οδήγησης, θα μας μείνει ως απορία…