Πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνεδρίαση της Ν.Ε. Τρικάλων για το «Κίνημα Αλλαγής».
Στην συνεδρίαση συμμετείχαν και τα Μέλη της Κεντρική Επιτροπής που διαμένουν στο Νομό Τρικάλων.
Έγινε σύντομη επισκόπηση της πολιτικής κατάστασης και αποφασίστηκε, η διοργάνωση πολιτικής συγκέντρωσης στην πόλη των Τρικάλων το προσεχές διάστημα με την συμμετοχή κεντρικού στελέχους, να προβεί η Ν.Ε. στις απαραίτητες ενέργειες για να συγκροτηθούν οι Τοπικές Οργανώσεις του Κινήματος στους 4 Δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων και η εκλογή των 7μελών Συντονιστικών Γραμματειών τους και να αναληφθεί κάθε απαραίτητη πρωτοβουλία για την προβολή των θέσεων του Κινήματος Αλλαγής στα τοπικά ΜΜΕ.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.