Το Δ.Σ. της Ε.Λ.Μ.Ε Τρικάλων, με αφορμή τη ΓΣ προέδρων που θα γίνει το Σάββατο 5/9 στην Αθήνα και τις τρέχουσες εκπαιδευτικές εξελίξεις καλεί όλες και όλους τις/τους συναδέλφους σε έκτακτη Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 3/9 και ώρα 7:00μμ στον αύλειο χώρο του 4ου Γυμνασίου.
Το ΔΣ καλεί επίσης τους συλλόγους Γονέων και κηδεμόνων καθώς επίσης και το σύλλογο καθαριστριών σχολικών μονάδων για ενημέρωση.
Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη!!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.