Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στην κοινότητα του Ζάρκου και πραγματοποιήθηκαν γρήγορα τεστ ανίχνευσης Covid-19 για τους κατοίκους οι οποίοι επλήγησαν από τους σεισμούς.
Η προσέλευση ήταν μεγάλη καθώς πολλοί ήταν αυτοί που προσήλθαν για τα τεστ. Στην διαδικασία βρέθηκε και ο Δήμαρχος Φαρκαδόνας Σπυρίδωνας Αγναντής, ενώ κοντά στους σεισμόπληκτους είναι και αντιπροσωπεία του Ερυθρού Σταυρού.